Chillout Forest

META Diamond Investment vám přináší jedinečnou investiční příležitost skrz NFT do zemědělské lesní půdy s možností dalšího zhodnocení v rámci projektu Chillout Forest. Na rozdíl od jiných investic, jejichž tržní hodnota často nepředvídatelně kolísá, cena půdy dlouhodobě vykazuje trvalý růst. Za posledních 10 let rostla o 10,6 % p.a., za rok 2021 dokonce o 16,1 %. Svým majitelům tak přináší bezpečné zhodnocení bez nervozity, pravidelný výnos z pronájmu a k tomu ještě dobrý pocit ze smysluplné investice.


Investice s rozumem i srdcem

chrání majetek před znehodnocováním financí, inflací a uspokojuje základní lidské potřeby. Posiluje pocit jistoty a sounáležitosti.


META Diamond Investment nabízíme k investici nádherně sluný polní a lesní pozemek v blízkosti turistické stezky na Lysou horu o rozloze 9326 m2 v chráněném území v obci Malenovice. Součástí investiční NFT příležitosti do půdy je i podnikatelský záměr na pozemku vybudování projektu Chillout Forest.

Ceník investičních NFT

NFT Bronz

Celkový počet NFT bronz 25 KS

25.000,- kč

NFT Silver

Celkový počet NFT silver 10 KS

50.000 Kč

NFT Gold

Celkový počet NFT gold 5 KS

100.000,- Kč

NFT Briliant

Celkový počet NFT briliant 3 KS 

150.000,- Kč  • Celkový počet investičních NFT Chillout Forest je 43 KS v celkové investiční hodnotě 1.950.000,- kč Každé investiční NFT se stává také klíčem, který vám odemkne další možnosti a přístupy do resortu Chillout Forest.
  • Každému držiteli investičního NFT vzniká v rámci smart kontraktu a DOA systému nárok na hlasovací právo v projektu Chillout Forest.  
  • Držitel NFT a investor má právo rozhodovat o budoucích investicích či přerozdělení financí z výnosu do projektu.
  • Každé investiční NFT je možné kdykoliv nabídnout a odprodat na market-place a získat zpět svou investici a to včetně výnosu, díky budoucímu zhodnocení jak pozemků v čase, tak v rámci projektu Chillout Forest, který nabízí další velmi zajímavé zhodnocení. 
  • Na žádné investiční NFT Chillout forest a jeho hodnotu nemá vliv snížení nebo zvýšení crypta na trhu, protože každé NFT má svou pevnou hodnotu, která je daná cenou reálné nemovitosti, což je v tomto případě hodnota pozemků. 
  • Každé investiční NFT slouží zároveň jako certifikát a klíč k dalším možnostem v projektu Chillout Forest.
  • Každé investiční NFT funguje jako klíč k fyzické smlouvě, která zabezpečuje právní vymahatelnost kontraktu v reálném světě.
  • Každé iinvestiční NFT je možné zakoupit ve FIAT (EUR, CZK, USD) tak v Ethereu a Bitcoinu.

Možnosti, které bude nabízet projekt Chillout Forest


Prostor Chillout Forest bude nabízet zájemcům několik relaxačních zon, které bude možno využít jak na různá přátelská setkání, tak pro různé meditační a ozdravné pobyty či 


 V Chillout Forest si budete moct dopřát odpočinek v netradičním zážitkovém ubytování v podobě moderního posedu. Zájemci si tak vyzkouší kempování v přírodě a přitom budou obklopeni luxusem.